Молодіжний чемпіонат Європи. У Погребняк - срібло, у Кулик - бронза

17.07.2009 21:33 170 0
Другий день молодіжного чемпіонату Європи з легкої атлетики приніс до скарбнички збірної України дві нагороди - срібну та бронзову.

Другою у фіналі жіночого бігу на 100 метрів фінішувала Наталя Погребняк, котра зупинила секундомір на позначці 11.45сек.  Литовці ліні Грінсікайте українка поступилася вісьмома сотими секунди. Марія Ремєнь у вирішальному забігові на 100 метрів серед жінок булла на фініші сьомою - 11.66сек.

Чоловічу стометрівку зі своїм найкращим показником нинішнього сезону виграв британець Херрі Айкінес-Арієтті - 10.15сек.

Бронзову нагороду в секторі для стрибків потрійним серед жінок здобула сьогодні Лілія Кулик, котра у своїй найкращій спробі приземлилася на позначці 13м88см. Переможницею серед молодих європейок у цьому секторі стала гречанка Параскеві Папахрістоу, котра встановила свій особистий рекорд  - 14м34см.

У ранковій програмі четвертою на фініші двадцятикілометрової ходьби серед жінок була Ольга Яковенко, котра подолала дистанцію за 1:36:24. Першою фініш 20км перетнула росіянка Єлєна Шумкіна - 1:33:05.

В біговій дисципліні на 10 000 метрів українка Олена Білощук фінішувала шостою - 35:05.50. Золото тут знову у представниці збірної Росії Натальї Попкової - 33:37.11.

Юлія Шпихернюк-Олішевська була сьомою у фіналі жіночого бігу на 400 метрів з результатом 53.43сек. переможницею стала росіянка Ксєнія Услатова - 51.74сек.

Українські бігуни на 400 метрів з бар'єрами сьогодні успішно пройшли крізь півфінальний раунд і всі виступатимуть у фіналі. Станіслав Мельников не лише виграв свій півфінал, а й показав найкращий результат серед усіх учасників - 50.05сек. Ганна Тітімець була у своєму забігові другою - 56.71сек. Анна Ярощук у другому півфіналі фінішувала четвертою - 57.23сек - і потрапила до вирішального забігу за добором.

Іван Гришин та Павло Карсак пройшли кваліфікацію метання диску серед чоловіків з третім та дев'ятим результатом відповідно 57м67см та 56м17см.

Подолавши висоту 2м20см Олександр Нартов та Андрій Проценко стартуватимуть у фіналі чоловічих стрибків у висоту.

Ігор Бодров та Дмитро Островський, фінішувавши першим та другим у своїх забігах відповідно з показниками 20.94 та 21.03 стартуватимуть завтра у півфінальних змаганнях.

Крім цього впродовж другого дня на молодіжному чемпіонаті Європи з легкої атлетики було розіграно ще чотири комплекти нагород. Деніс Хінрічс виграла жіноче штовхання ядра - 19м18см.  Француз Яніс Фонсат був першим на фініші чоловічої дистанції 400м - 45.68сек. Латиш Яніс Леітіс показав найкращий результат в секторі для стрибків у довжину серед чоловіків - 7м90см. Нідерландець Еелко Сінтніколаас виграв чоловіче десятиборство - з особистим рекордом 8112 очок.