Марафон. Шафар став третім у польському Дебно

Сергей Шемшученко — 20 квітня 2009, 12:36

Дебно, Польща

2 години 15 хвилин і 21 секунда знадобилися українцеві Віталію Шафару, аби фінішувати третім на "36 Debno Marathon". Перемога на польській трасі дісталася кенійцю Метью Кібовену (2:14:29). Другим фінішував господар забігу поляк Радослав Дудич - 2:14:58. Серед жінок титул переможниці цього марафону, а заодно й чемпіонки Польщі здобула Едита Левандовска з результатом 2:35:42.

Турин, Італія

На Turin Marathon Gran Premio La Stampa переможний дубль оформили кенійці. Серед чоловіків перемогу святкував Барус Бенсон - 2:09:07. У жінок відзначилася Агнес Кіпроп 2:26:22. Оксана Скляренко з результатом 2:39:42 перетнула фінішну лінію марафонської дистанції в Турині п'ятою.

Нагано, Японія

Українець Юрій Гичун став найкращим європейським марафонцем на 11 Nagano Olympic Commemorative Nagano Marathon, фінішувавши шостим з результатом 2:15:55.