У Львові відбувся дитячий турнір ім. Ірини Івлієвої

Сергей Шемшученко — 30 березня 2009, 13:35

У Львові відбувся дитячий турнір зі спортивної гімнастики імені Ірини Івлєвої. Участь у змаганнях взяли 78 дівчат з восьми міст України, віком від 1998-2002 р.н.

Змагання проводилися у трьох категоріях: за програмою І юнацького розряду, ІІІ спортивного і ІІ спортивного розрядів.

Дві нагороди з трьох здобули спортсменки відомої гімнастичної школи "Надія" з Кіровограду - Вікторія Ковтун, яка торік була першою за програмою ІІІ розряду, а нині перемогла вже серед тих, хто змагався за програмою ІІ розряду.

Рік тому Влада Дуйловська з Хмельницька ставши третьою, на цьому турнірі вже піднялася на найвищу сходинку п'єдесталу в ІІІ розряді.

В змаганнях за програмою юнацького розряду теж відбулося підвищення у класі, Яна Горохова з Кіровограда, окрім найбільшої кількості оплесків, стала переможницею.

Перші шість спортсменок у кожному розряді отримали спеціальні дипломи та призи, а переможці й призери ще й кубки.