Українець став чемпіоном світу з пауерліфтингу серед аматорів

Сергей Шемшученко — 17 грудня 2008, 14:55

Тернополянин Ігор Побер став чемпіоном світу з пауерліфтингу та жиму лежачи. Аматорський чемпіонат із цих видів спорту відбувся у Логліні, що в передмісті Лас-Вегасу (США).

Участь у цьогорічних змаганнях взяли майже 300 спортсменів з усього світу. Ігор Побер був єдиним учасником від України. Тернополянин виборов «золото» у жимі лежачи у ваговій категорії до 125 кг. А також став володарем спеціального кубка за перемогу в абсолютній категорії як кращий "жимовик" турніру, інформує ЗІК.

На змаганнях Ігор Побер виступав разом із своєю дружиною Дариною. Вона також стала чемпіонкою у своїй ваговій категорії - до 56 кг.

Цього року Ігор Побер уже виборював перемоги: перше місце у змаганнях з пауерліфтингу та бодібілдингу у Словаччині, а також - у чемпіонаті України, який проходив у Тернополі. Ігор Побер є віце-президентом української федерації з пауерліфтингу та бодібілдингу.