Чемпіонат України (чоловіки). 4-ий тур. ЗТР переміг "Шахтар"

Сергей Шемшученко — 26 вересня 2008, 16:21

"ЗТР" - "Шахтар" 29:20(12:11)
"Портовик" - "Динамо" 30:26(19:15)
"Будівельник" - "Авіатор" 26:19(13:10)
"Буревісник" - ЗНТУ 23:23 (12:15)

Перший гол забили гості, хоча м'яч з центру майданчика ввели в гру запорожці. Крівчиков помилився в атаці, а дончане вивели на кидок Устінова. "ЗТР" відповів голом Бурки. Потім кілька разів вдало зіграли воротарі команд: Маджері і Крючков. І знову суперники забили по голу. А потім наступила безгольова пауза в чотири хвилини. Першими на 8-ій хвилині її порушили запорожці. Спочатку відзначився Константінов, потім Педан з семиметрового, і Бурка з гри. Коли гол забивав Бурка, м'яч залетів у ворота і вилетів. Навіть один з братів Ковальчуків завагався, чи був він у воротах. Другий підтвердив: був гол. 5:2. На 15-ій хвилині 6:4, на 20-ій - 9:6. Видалення Євгена Гурковського обернулося двома голами у запорізькі ворота. На перерву пішли за рахунку 12:11.

Ледь розпочався другий тайм, як гол забив Бурка, у цей час "ЗТР" грав у меншості. Герасимчук відіграє цей гол. А далі за чотири хвилини господарі забивають п'ять голів - 18:12. Не допомагає тайм-аут, узятий Іваном Фучеджі. Запоріжці продовжують володіти ініціативою і доводять матч до перемоги.