Ментао стала олімпійською чемпіонкою у лижній акробатиці, Полюк посіла 22-е місце

Віктор Слюсаренко — 14 лютого 2022, 14:18

31-річна китаянка Сюй Ментао виграла золоту медаль на XXIV зимових Олімпійських іграх у Пекіні в лижній акробатиці.

Відзначимо, що у складі збірної Китаю у змішаній естафеті Ментао виграла срібну медаль на Олімпіаді-2022.

Срібною призеркою стала Анна Гуськова (Білорусь). Бронзова медаль дісталася американці Меган Нік.

Українська фристайлістка Ольга Полюк не потрапила до фіналу лижної акробатики. Полюк посіла 22-е місце на цих змаганнях. 12-ка найкращих спортсменок продовжить свій виступ у фіналі змагань, який відбудеться сьогодні, 14 лютого. Початок о 13:00.

Нагадаємо, що інша українка Анастасія Новосад не змогла стартувати у цих змаганнях через коронавірус.

XXIV зимові Олімпійські ігри-2022, Пекін (Китай)