Токіо-2020. Розклад виступів українських спортсменів на 25 липня | Олімпійські ігри 2020 | Champion.com.ua
Букмекер Бонус Лінк
1
$100 На сайт
2 3000 На сайт
3 1500 На сайт

 

Токіо-2020. Розклад виступів українських спортсменів на 25 липня

25.07.2021 07:27 7306 0
Токіо-2020. Розклад виступів українських спортсменів на 25 липня

Джерело - Чемпіон.

25 липня, на ХХХІІ літніх Олімпійських іграх буде розіграно 18 комплектів медалей у 10 видах програми. На старт вийдуть і 22 представники України.

Медальний залік Олімпійських ігор

Кульова стрільба

03:00 (фінал - 5:15) - пневматичний пістолет, 10 м, жінки: Олена Костевич

7:00 (фінал - 9:30) - пневматична гвинтівка, 10 м, чоловіки: Олег Царьков, Сергій Куліш

--------------------------------------

Спортивна гімнастика

04:00 - жінки, (кваліфікація): Діана Варінська

--------------------------------------

Академічне веслування

04:00 - втішні раунди: Ігор Хмара, Стас Ковальов

--------------------------------------

Стрільба з лука

04:39 - жінки (10:40 - фінал), команда: Вероніка Марченко, Анастасія Павлова, Лідія Січенікова

--------------------------------------

Дзюдо

05:00 - попередні раунди (фінали - 13:00): Георгій Зантарая

--------------------------------------

Теніс

05:00 - парний розряд, перший раунд: Людмила і Надія Кіченок

--------------------------------------

Фехтування

05:55 - шпага, чоловіки: Ігор Рейзлін, Богдан Нікішин, Роман Свічкар

--------------------------------------

Велоспорт

07:00 - шосе, жінки: Валерія Кононенко

--------------------------------------

Бокс

07:24 - 1/32 фіналу: Ярослав Харциз

--------------------------------------

Веслування на каное, слалом

07:50 - попередні раунди: Вікторія Ус

-------------------------------------

Теніс

Не раніше 08:00 - одиночний розряд, перший раунд: Еліна Світоліна

-------------------------------------

Настільний теніс

09:30 - друге коло, жінки: Маргарита Песоцька

-------------------------------------

Кінний спорт

11:00 - виїздка: Інна Логутенкова

-------------------------------------

Бадмінтон

12:00 - груповий етап: Марія Улітіна, Артем Почтарьов

-------------------------------------

Плавання

13:07 - попередні запливи, 100 м на спині: Дарина Зевіна

Токіо-2020. Повний розклад Олімпійських ігор

Коментарі ()