На заборі теж х*й написано: гендиректор Чорноморця прокоментував чутки про трансфер Салюка
![На заборі теж х*й написано: гендиректор Чорноморця прокоментував чутки про трансфер Салюка](https://static.champion.com.ua/champion/images/doc/9/2/3615/9258a44cacfbbf111f70e6a33e76ebb8.jpg?w=760&q=90)
Чорноморець не отримував жодних пропозицій щодо центрального захисника Володимира Салюка.
Про це генеральний директор одеського клубу Анатолій Місюра заявив у коментарі "Українському футболу".
"Не хочу хамити, але, знаєте, відповім так – на заборі теж написано х*й. Поторкаєш, а воно не відповідає дійсності: або бетон, або дерево, інколи метал. Не знаю, де ви таку херню прочитали", - сказав Місюра.
Чутки про нібито інтерес до Салюка з боку шведського Гаммарбю з’явилися в телеграм-каналі Zorya Londonsk. Джерело повідомляло, що Гаммарбю запропонував 600 тисяч євро, але Чорноморець хоче більше.
21-річний Володимир Салюк - вихованець Чорноморця. Він виступає за першу команду одеситів з початку сезону-2022/23.