Збірна України U-19 розгромила швейцарців і вийшла на Євро-2024

26.03.2024 16:50 17162 0

Юнацька збірна України здобула путівку на чемпіонат Європи-2024 серед команд до 19 років.

У вирішальному матчі за перше місце в групі 7 команда Дмитра Михайленка розгромно перемогла Швейцарію U-19 з рахунком 3:0.

На 63-й хвилині шикарним ударом з-за меж штрафного майданчика рахунок відкрив Геннадій Синчук. Вже за 5 хвилин Матвію Пономаренко вдалося подвоїти перевагу, скориставшись помилкою воротаря. На 78-й хвилині Пономаренко оформив дубль та встановив остаточний рахунок.

Євро-2024 (U-19). Кваліфікаційний турнір. Група 7

26 березня

Україна U-19 - Швейцарія U-19 - 3:0 (0:0)

Голи: 1:0 - 63 Синчук, 2:0 - 68 Пономаренко, 3:0 - 78 Пономаренко

Україна U-19: Крапивцов, Огарков, Михавко, Мельниченко (К), Гусєв (Стрюков 90+1’), Кревсун (Баденко 84’), Ващенко, Гаджиєв (Тутєров 90+1’), Маткевич (Цуканов 71’), Пономаренко (Дубровний 84’), Синчук.

Попередження: Окафор 15’, Нілакандан 58’, Ващенко 64’, Огарков 66’, Пономаренко 72’, Кревсун 73’, Аншо 77’.

Відео голів

Україна посіла перше місце у групі зі Швейцарією, Латвією та Північною Македонією, вигравши всі матчі з загальним рахунком 8:0.

Фінальна стадія Євро-2024 пройде у Північній Ірландії з 15 по 28 липня 2024 року. Цей турнір буде відбірковим від УЄФА до ЧС-2025 (U-20).