Клуб Другої ліги підписав ексфорварда Миная
![Клуб Другої ліги підписав ексфорварда Миная](https://static.champion.com.ua/champion/images/doc/d/1/6021/d16a3566e13593256820e2fb7fd483b8.png?w=760&q=90)
Дружба Мирівка оголосила про підписання ексфорварда Миная Данила Колесника.
Про це повідомила пресслужба клубу.
Деталі угоди не розголошуються.
У поточному сезоні 22-річний нападник зіграв за Минай лише 8 хвилин в 4 турі УПЛ – проти Металіста 1925 (0:1). У більшості матчів з різних причин не потрапляв у заявку команди.
Переглянути цей допис в Instagram
Наразі Дружба йде на третьому місці у Другій лізі України та претендує на підвищення у класі за підсумками сезону. Наступний матч команда зіграє проти Локомотива, який відбудеться 23 березня.