Інгулець всі етапи підготовки проведе в Україні
![Інгулець всі етапи підготовки проведе в Україні](https://static.champion.com.ua/champion/images/doc/6/9/8916/69276e63e47f5f1804fb613058cac25f.jpg?w=760&q=90)
Перший у 2024 році спаринг футболісти Інгульця проведуть 24 січня з Олімпією (Савинці).
Про це повідомляє Sport.ua.
Це відбудеться в стартовому турі всеукраїнського турніру на призи асоціації футболу Полтавщини. 31 січня підопічні Владислава Лупашка з'ясовуватимуть стосунки з Рокитою, 3 лютого - з Гірником-Спортом, 6 лютого - з Кременем, 11-го - з ФК Великі Сорочинці. У випадку виходу до наступного раунду Інгулець зіграє ще два поєдинки.
Підготовку до весняної частини сезону Інгулець проведе в Україні. Від збору в Туреччині довелося відмовитися. Завершальний етап розпочнеться зі спарингу з Полтавою 1 березня. Петрівчани докладатимуть зусиль, аби зіграти хоча б три контрольні матчі з командами УПЛ.
Тренерський штаб розраховує підсилити лави Інгульця 2-3 новачками.
Інгулець посідає друге місце в групі Чемпіонська Першої ліги, набравши 42 очки.