Матч Минай - Динамо цього року не відбудеться
![Матч Минай - Динамо цього року не відбудеться](https://static.champion.com.ua/champion/images/doc/0/4/12005/048e7390408902f654b7909b1cab497a.jpg?w=760&q=90)
Матч 16-го туру чемпіонату України Минай - Динамо сьогодні дограний не буде.
Про це повідомляє УПЛ ТБ.
Команди встигли зіграти трохи більше однієї хвилини. Причиною перенесення є тривала повітряна тривога через зліт російського літака. При цьому не встигла завершитись одна тривога, як почалася інша.
На стадіоні Миная немає освітлення, тому делегат матч після наради з командами ухвалив рішення про зупинку матчу та його перенесення, скоріше за все, на весняну частину сезону. Календар киян не дозволяє їм дограти у грудні.
Гравці Динамо вже залишили стадіон.