Ротань: Я тут, щоб наша молодь прогресувала
![Ротань: Я тут, щоб наша молодь прогресувала](https://static.champion.com.ua/champion/images/doc/d/0/12018/d0a38a7c5181bbd808e5f90b7746e392.jpeg?w=760&q=90)
Головний тренер Олександрії Руслан Ротань розчарований підсумком матчу з Кривбасом (1:2).
Про це заявив сам тренер.
"99 відсотків нашої команди дуже хотіли сьогодні перемогти, вони зараз спустошені. Вони заслуговували на перемогу. Але є таке поняття, як халатність. На жаль, такі поразки також трапляються у футболі.
Так, Кривбас програвав та хотів переломити хід матчу. Адже перемагає команда. І у Кривбасу вона є. Кривбас зараз лідер українського футболу. Ми також хочемо так перемагати. Але це повинні робити не тільки футболісти, а і тренери, персонал, керівництво. Усі разом.
У нас на 90 відсотків нова команда, яка складається з молодих футболістів. Це стратегія клубу. Тому я тут, і дуже хочу, аби наша молодь прогресувала. Якщо не брати результат, то вони стають сильніші з кожним днем. Вони набивають шишки. Щодо такого нашого турнірного становища, то це питання часу. Я в цьому впевнений", - сказав Ротань.
Олександрія продовжує залишатися у зоні перехідних матчів, на 13-у місці.