Шахтар здобув історичну перемогу над Барселоною у 4 турі Ліги чемпіонів

Віктор Слюсаренко — 7 листопада 2023, 21:41

Сьогодні, 7 листопада, у матчі 4-го туру Ліги чемпіонів з футболу донецький Шахтар несподівано переміг Барселону.

Матч завершився з рахунком 1:0 на користь донецького клубу. На сороковій хвилині Сікан відкрив рахунок. На 87-ій хвилині Невертон забив другий гол у ворота каталонців, але взяття воріт було скасовано через положення поза грою.

Відзначимо, що два основні гравці Шахтаря Тарас Степаненко нападник Данило Сікан отримали пошкодження. Марино Пушичу довелося замінити обох гравців.