Головне

УАФ звернулася до УЄФА через включення кримських клубів до РФС

УАФ знову звернулася до УЄФА
27.10.2023 18:42 803 0
УАФ звернулася до УЄФА через включення кримських клубів до РФС

УАФ просить УЄФА вжити заходів щодо можливої інтеграції футбольних клубів із окупованих територій України до турнірів країни-агресора.

Про це йдеться в листі організації о УЄФА.

"Змушені вчергове звернутися з приводу питання, щодо якого неодноразово вели з вами комунікацію протягом останнього року, а саме — протиправних дій російської терористичної держави та рфс щодо української держави та футболу. У даному випадку — щодо спроб інтегрувати футбольні клуби з тимчасово окупованих регіонів України до російських національних чемпіонатів, що наразі просувається вперед без жодних перешкод та обмежень. Незважаючи на правовий аспект, згідно з яким УЄФА у 2014 році надав тимчасово окупованій Автономній Республіці Крим особливий статус, який має забезпечити її захист від загарбницької поведінки росії.

Нещодавно заступник міністра спорту росії Одес Байсултанов заявив, що футбольні клуби з окупованих територій України повинні бути включені в чемпіонати росії, зазначивши також, що виключення кримських клубів із другого дивізіону чемпіонату росії у 2014 році згідно з вимогами УЄФА було помилкою, і росія "не має перейматися позицією УЄФА й ФІФА".

Ми більш ніж стурбовані тим, як розвивається ситуація, і просимо УЄФА звернути особливу увагу та вжити рішучих заходів щодо описаного вище порушення, беззаконня та прояву виключної неповаги до всієї футбольної родини", — йдеться в листі УАФ.

✅ Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб завжди бути в курсі головних подій зі світу спорту!

Коментарі ()