Судаков про матч з Барселоною: Розчаровані, бо програли

— 26 жовтня 2023, 10:57

Шахтар міг краще зіграти проти Барселони (2:1) у матчі 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Про це заявив хавбек "гірників" Георгій Судаков.

"Розчаровані. Бо програли. 100 відсотків ми завжди граємо на перемогу. І сьогодні, особливо у другому таймі, відчували, що можемо набагато більше. Можемо забити другий м’яч, були моменти. Розуміємо, що Барселона – це Барселона, і на виїзді важко грати.

Барселона - Шахтар 2:1: огляд матчу

І, можливо, нас збили два м’ячі за короткий період. У першому таймі не все виходило. У другому тренер підкоригував, що треба робити. І почало більше виходити – забили гол, було ще пів години, щоб зрівняти рахунок. Були хороші моменти, але не скористалися ними", - сказав Судаков.

✅ Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб завжди бути в курсі головних подій зі світу спорту!