Барселона - Шахтар 2:1. Як це було

25.10.2023 21:40 6392 0

У 3 турі групи H Ліги чемпіонів-2023/24 донецький Шахтар поступився в гостях Барселоні.

Матч відбувся на Олімпійському стадіоні Люїса Кумпаньша.

Матч завершується! Шахтар мінімально поступається Барселоні на виїзді!

90' Невертон виконує простріл з лівого флангу - тер Штеген забрав м'яч у руки.

90' Ямал намагався завдати обвідний удар - повз ворота.

90' 7 хвилин додав арбітр до основного часу.

88' Вище воріт пробив Араухо.

87' Бондар збив Торреса грубо. Жовта картка українцю і небезпечний стандарт.

85' Торрес наносив удар з дальньої дистанції - вище воріт.

83' Напередодні Степаненко небезпечно пробивав з льоту. М'яч пройшов поруч зі стійкою.

82' На газоні Степаненко, лікарі надають капітану допомогу.

80' Заміни в складі Барселони: замість Фелікса, Лопеса та Мартінеса на поле вийшли Гую, Касадо та Крістенсен.

79' Зубков пробивав з меж штрафного, але від п'ятки захисника м'яч пішов на кутовий.

78' Степаненко пробивав з-за меж штрафного - повз ворота.

77' Невертон після штрафного пробивав з-за меж карного майданчика - вище воріт.

76' Бальде відверто фолив проти Зубкова - "гірчичник" для оборонця Барселони.

75' Конопля отримав жовту картку за грубий фол.

74' Зміна від Хаві: Бальде змінив Алонсо.

73' Заміна в складі Шахтаря замість Сікана на поле вийшов Келсі.

72' Гол не зараховано!

71' Призупиняє суддя матч і очікує на рішення ВАР.

70' Знову забиває Барселона і знову офсайд.

68' Лопес пробив у дотик, але влучив у стійку.

66' Ямал з флангу виконував подачу, Різник вийшов з воріт і забрав м'яч у руки.

64' Заміна в складі Шахтаря. Замість Криськіва на поле вийшов Невертон.

62' ГООООООЛ! Судаков відіграє один забитий м'яч. Азаров видав хороший пас на Судакова, який переграв тер Штегена!

59' Гол забиває Барселона, але він був скасований через офсайд.

57' Ямал пробивав з хорошої позиції, але удар заблоковано.

55' Пробивав Судаков з дальньої дистанції - вище воріт.

53' Відбиваються "гірники" після корнеру.

52' Чергова подача від Барселони, кутовий заробляють каталонці.

50' Алонсо зі штрафного пробивав, Різник не зафіксував матч, але на добиванні ніхто не встиг.

49' Фелікс небезпечно пробивав з льоту, Різник рятує.

47' Конопля справа прострілював, але ніхто не відреагував на цю передачу.

Завершується перша половина гри! Шахтар поступається на виїзді Барселоні.

45' 2 хвилини додав арбітр до першого тайму.

44' Контролює Шахтар м'яч, але без просування вперед.

42' Торрес грубо зіграв проти Коноплі. Жовтка картка нападнику Барселони.

40' Знову Барселона атакує, від гравця Шахтаря м'яч пішов на кутовий.

38' Торрес пробивав, його удар заблоковано.

36' Гол! Барселона подвоює перевагу! Ямал отримав м'яч перед штрафним майданчиком і пробив потужно у самий кут воріт.

35' Ямал виконував подачу, Шахтар відбивається.

33' Гюндоган грубо зіграв у центрі поля. Штрафний для Шахтаря.

31' Гол зараховано! Ферран Торрес розстріляв ворота.

30' Арбітр чекає на рішення системи ВАР.

29' Забиває гол Барселона, але боковий арбітр піднімає прапорець.

27' Алонсо виконував простріл зліва, але Торресу не дали пробити по воротах.

25' Кансело увійшов до штрафного майданчика, прибрав Матвієнка на замасі і небезпечно пробивав. Різник знову рятує Шахтар.

23' Ямал небезпечний простріл виконав, але вдалося відбитися гравцям Шахтаря.

21' Криськів опинився на газоні і отримує допомогу медиків.

19' Конопля жорстко зіграв проти Фелікса. Небезпечний стандарт на правому фланзі.

17' Фелікс виконував небезпечну передачу на Торреса, але різник вийшов з воріт і забрав м'яч у руки.

16' Бондаренко пробивав з-за меж штрафного майданчика, але влучив у Араухо.

15' Криськів порушив правила у центрі поля.

14' На Фелікса пішла невдала передача і той випустив м'яч в аут.

12' Зубков пробивав з-під захисника - м'яч в руках у тер Штегена.

10' Конопля класно перехопив передачу, яка виводила Гюндогана на небезпечну позицію.

8' Обрізка в захисті і Різник врятував команду після удару Лопеса.

6' Пішла подача з корнера, "гірники" відбиваються.

5' Гюндоган увірвався у штрафний майданчик, але Матвієнко вчасно вибив м'яч на кутовий.

4' На Сікана пішов пас у розріз, але Араухо корпусом відтіснив українського нападника.

3' Ямаль виконував простріл з правого флангу, але гравці Шахтаря перехопили м'яч.

Лунає гімн Ліги чемпіонів!

Команди виходять на поле!

Напердодні Шахтар поступився Барселоні у Юнацькій лізі УЄФА.

Стали відомі стартові склади команд:

Шахтар: Різник, Азаров, Матвієнко, Бондар, Конопля, Степаненко, Бондаренко, Судаков, Криськів, Зубков, Сікан

Запасні: Рудько, Топалов, Ракицький, Чигринський, Гочолейшвілі, Назарина, Очеретько, Кастільо, Невертон, Швед, Егіналду, Келсі

Барселона: тер Штеген, Алонсо, Мартінес, Араухо, Канселу, Ромеу, Гюндоган, Фермін, Фелікс, Ямаль, Торрес

Запасні: Пенья, Астралага, Бальде, Крістенсен, Касадо, Кубарсі, Гаррідо, Гіу, Форт

Факти про матч

• Команди зустрічалися 9 разів. Шахтар здобув 2 перемоги, 1 гра завершилася нічиєю та 6 разів святкували перемоги футболісти Барселони. Різниця м'ячів - 18:8 на користь іспанців;
  • У Лізі чемпіонів Барселона та Шахтар зустрічалися 6 разів: 4 перемоги здобули іспанці, 2 - український клуб;
  • Перемога в Антверпені стала лише другим успіхом Шахтаря в останніх дев'яти єврокубкових виїзних матчах - серія, яка включає шість поразок;
  • Найуспішніша кампанія Шахтаря в Лізі чемпіонів припала на сезон 2010/11, коли він дійшов до чвертьфіналу, де програв 6:1 за сумою двох матчів майбутньому чемпіону - Барселоні;
  • Барселона виграла останні 9 матчів в українських команд, після домашньої поразки від Шахтаря (3:2) у грудні 2008 року;
  • Одну з двох перемог над Барселоною Шахтар здобув на полі суперника (2:3) в груповому етапі ЛЧ-2008/09;
  • Після єдиної гостьової перемоги Шахтаря, підопічні Луческу продовжили боротьбу в Кубку УЄФА, який виграли. У тому ж сезоні Барселона тріумфувала в Лізі чемпіонів;
  • Команди зустрічалися в матчі за Суперкубок-2009. Барселона вирвала перемогу (1:0) в додатковий час.