Збірні США та Японії здобули впевнені перемоги: результати матчів жіночого ЧС-2023

Віктор Слюсаренко — 22 липня 2023, 17:13

На чемпіонаті світу-2023 серед жіночих збірних відбулися ще чотири матчі.

Збірна США святкувала впевнену перемогу над В'єтнамом з рахунком 3:0. У першому таймі Сміт оформила дубль. Морган не реалізувала пенальті. А остаточний рахунок встановила Хоран, якій асистувала Сміт.

Жіночий чемпіонат світу-2023 з футболу: календар, результати матчів

Збірна Японії теж не мала проблем зі своїми суперницями. Якщо у першому таймі японки забили один гол у ворота Замбії, то після перерви було зараховано ще чотири голи. Збірна Англії завдяки голу Стенвей здолала Гаїті.

Збірна Данії наприкінці зустрічі дотиснула Китай. Тренерський штаб Данії провів результативну заміну - Вангсгорд вийшла на поле на 85-ій хвилині і вже через шість забила єдиний гол.

Замбія - Японія 0:5 (0:1)

Голи: 0:1 - 43 Міязава, 0:2 - 55 Міна, 0:3 - 62 Міязава, 0:4 - 71 Ендо, 0:5 - 90+11 Уекі (пен)