Збірна Іспанії без проблем розібралася з Коста-Рикою: результати матчів жіночого ЧС-2023

Віктор Слюсаренко — 21 липня 2023, 12:33

На чемпіонаті світу-2023 серед жіночих збірних відбулося ще три матчі.

Збірна Швейцарії святкувала впевнену перемогу з рахунком 2:0. У першому таймі у ворота Філіппін було призначено пенальті, яке впевнено реалізувала Бахманн. Після перерви Пюбель подвоїла рахунок.

Жіночий чемпіонат світу-2023 з футболу: календар, результати матчів

У матчі групи В збірна Канади, маючи територіальну та ігрову переваги, не зуміла здолати Нігерію - 0:0.

Збірна Іспанії впевнено розібралася з Коста-Рикою - 3:0. Іспанки ще у першому таймі забили три голи. І ще чимало можливостей вони не реалізували, завдавши по воротах суперниць більше 40 ударів. Також гравчиня Іспанії Ермосо не реалізувала пенальті.