Збірна України перемогла Хорватію на старті Євро-2023 U-21

Віктор Слюсаренко — 21 червня 2023, 20:52

Молодіжна збірна України переграла Хорватію у матчі першого туру групи В чемпіонату Європи-2023 з футболу.

У першому таймі матчу Кащук наважився на індивідуальний прохід, який завершив влучним ударом у нижній кут воріт суперника і відкрив рахунок. На старті другого тайму зустрічі Сікан з передачі Кащука подвоїв рахунок. На 61-ій хвилині українцям пощастило після удару Стойковича - врятував каркас воріт. Матч, який відбувся на стадіоні Супербет Арена у Бухаресті (Румунія), завершився з рахунком 2:0 на користь підопічних Ротаня.

У другому турі Євро-2023 збірна України зіграє 24 червня. Суперником буде збірна Румунії U-21.