Шахтар впевнено переграв Інгулець у 26 турі УПЛ

Віктор Слюсаренко — 13 травня 2023, 18:54

У матчі 26-го туру української Прем’єр-Ліги Шахтар святкував перемогу над Інгульцем.

На цей матч наставник Інгульця Сергій Ковалець вирішив виставити не основний склад команди. Перший тайм матчу команда з Кіровоградщини протрималася, а після перерви Конопля відкрив рахунок. На 81-ій хвилині голкіпер Інгульця Паламарчук порушив правила проти Сікана і отримав червону картку. Згодом захисник Інгульця Павлов зрізав м’яч у сітку власних воріт. Матч завершився з рахунком 2:0.

В історії протистояння з Шахтарем Інгулець зазнав четвертої поразки у чотирьох матчах (загальний рахунок 1:13).