СК Дніпро-1 вирвав перемогу у Чорноморця у 25 турі УПЛ

Віктор Слюсаренко — 7 травня 2023, 14:58

У матчі 25-го туру української Прем’єр-Ліги одеський Чорноморець вдома програв СК Дніпро-1.

Матч завершився з рахунком 2:1 на користь гостей. У другому таймі матчу Алефіренко вивів одеситів вперед. Досить швидко Назаренко зрівняв рахунок. Через шість хвилин Довбик не реалізував сумнівне пенальті. У ворота одеситів був призначений помилковий пенальті - порушення правил Васильєв здійснював за межами штрафного майданчику. Однак системи ВАР на матчі не було, тож своє рішення арбітр не змінив. Довбик взявся виконати цей стандарт, але Паст потягнув удар з “точки”. Суддя побачив, що голкіпер завчасно вийшов з воріт і призначив перебивання, не зважаючи на те, що Довбик з добивання все-таки забив гол. З другої спроби в Артема теж не вийшло переграти Паста.

Та все ж гості вирвали перемогу - Довбик свого досяг, забивши переможний гол у зустрічі.