Збірна Україна з поразки від Англії стартувала у кваліфікації Євро-2024

Віктор Слюсаренко — 26 березня 2023, 20:56

У другому турі кваліфікаційному раунді відбору на чемпіонат Європи-2024 з футболу збірна України поступилася Англії.

Руслан Ротань, який одночасно обіймає три посади, не може записати собі в актив позитивний результат у матчі на Вемблі. Збірна України поступилася з рахунком 0:2.

З перших хвилин матчу англійці тиснули на ворота Трубіна. Останній в одному з епізодів у першому таймі припустився помилки, але у зіткненні з нападником суперника парирував добивання. Хвилювався дебютант Сваток, який, здавалося, порушив правила проти Кейна, але пенальті не було призначено. А 37-ій хвилині Караваєв за спиною проґавив Кейна, який відкрив рахунок. Вже через три хвилини Сака подвоїв рахунок. У другому таймі матчу забитих голів не було.