Фонсека: Присвячую перемогу над Брестом мешканцям України
![Фонсека: Присвячую перемогу над Брестом мешканцям України](https://static.champion.com.ua/champion/images/doc/5/1/32966/518c8ac3f75b51f9880e9f8ca61bd47c.jpg?w=760&q=90)
Головний тренер Лілля та екснаставник донецького Шахтаря Паулу Фонсека присвятив перемогу над Брестом Україні.
Про це розповів сам португальський фахівець.
"Було дуже, дуже важливо перемогти, але це водночас було й дуже, дуже важко. Ми забили гол у відповідь із кутового, а потім у нас виникли труднощі в атаці, тому що Брест сильно захищався дуже низько. Проте ми заслуговували на перемогу.
Якість арбітрів у Франції доволі хороша. Але я не знаю, скільки хвилин ми грали сьогодні. Ми побачили під час чемпіонату світу, що рефері можуть додати 8 чи 10 хвилин додаткового часу, а то й більше. Люди купують квитки, щоб побачити виставу. Але те, що ми бачили сьогодні ввечері, не створює гарної реклами Лізі 1.
Я розумію, що арбітр не бачить певних моментів. Але чому їх не бачить VAR? Це важко прийняти. Публіка бачить, люди по телевізору бачать, але VAR нічого не бачить. У мене була дискусія з тренером Бреста, але я нічого не говорив на адресу арбітра й не розумію, чому санкції припали лише на одну сторону. Ми обоє нервували, це було природно.
Наостанок, я хотів би дещо сказати. Кілька років тому я тренував та жив в Україні, працював у Шахтарі, а потім почалася війна. Я не можу забути людей, які продовжують страждати, і хочу присвятити їм цю перемогу", — заявив Фонсека.