Шахтар - Ренн - Ліга Європи 2:1. Як це було

Перемога "гірників" у першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи
16.02.2023 21:38 11450 0

Матч завершено! Шахтар здобуває перемогу в першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи.

90' Трюффер впав у штрафному майданчику Шахтаря. Свисток арбітра мовчить.

90' Петряк у центрі поля сфолив. Штрафний для Ренна.

90' Втікали у контратаку гравці Ренна, але встигли гравці Шахтаря накрити Маєра і відібраит м'яч.

90' 4 хвилини додав арбітр до основного часу.

89' Зубков увірвався у штрафний майданчик і прострілював, гравці Ренна відбиваються.

87' Ще одна заміна в складі Ренну: замість Калімуендо на поле вийшов Мелінг.

85' Зубков та Омарі отримали також "гірчичники" за зайві емоції.

84' Михайліченко відверто зірвав контратаку. Жовта картка для українця.

83' Сікан обіграв Манданду, але захисник у підкаті заблокував удар українця.

81' Сікан намагався втікти у контратаку, але Салах збив українського нападника.

80' Прострілював Буріжо. Гравці Шахтаря вибили м'яч на кутовий.

79' Конопля порушив правила на фланзі. Усне попередження від арбітра.

77' Також заміна в складі гостей: замість Угочукву та Токо-Екамбі гру продовжать Маєр та Сантамарія.

76' Подвійна заміна від Йовічевича: замість Криськіва та Траоре на поле вийшли Петряк і Сікан.

75' Конопля увірвався у штрафний майданчик, але прострілив невдало через пресинг суперника.

74' Продовжує Шахтар контролювати м'яч і відтягувати суперника насвою половину поля.

72' Подвійна заміна в складі Ренна: замість Гуїрі та Доку на поле вийшли Дуе і Салах.

71' Зубков змістився у центр і пробивав з дальньої дистанції. Захисник заблокував цей удар

70' Гуїрі проривався до воріт Шахтаря, але задалеко відпустив м'яч, "гірники" відбиваються.

68' Зубков з льоту пробивав, м'яч біля стійки пройшов.

67' Криськів намагався пробити з-під двох захисників, але удар було заблоковано.

65' Тримають "гірники" м'яч на власній половині поля. Нікуди не поспішають підопічні Йовічевича.

63' Судаков подава з кутового, Степаненко головою пробив трохи вище воріт.

62' Конопля подавав з флангу, Трюффер заблокував цю передачу.

60' Траоре вибігав у небезпечну атаку, але арбітр після удару форварда зафіксував офсайд.

59' Гол! Ренн відіграє один м'яч. Доку подав на дальню стійку. Екамбі випередив Михайліченка і проштовхнув м'яч у ворота.

57' Угочукву отримав жовту картку за грубий фол у підкаті.

56' Омарі тепер з-за меж штрафного завдавав удар. Значно вище воріт пішов м'яч.

55' Буріжо небезпечно пробивав з дальньої дистанції. Трубін кулаками зміг парирувати удар.

54' Пішла подача, "гірники" знову відбиваються.

53' Доку прострілював у центр, від Бондаря м'яч пішов на кутовий.

52' Не розібралися захисники Шахтаря з м'ячем, Трубіну довелося вийти з воріт і вибити м'яч подалі.

50' Розіграв Ренн кутовий, Трубін вийшов з воріт і кулаком вибив м'яч подалі.

48' Знову Зубков протягнув м'яч і знову трохи невдалий удар у виконанні українця.

47' Зубков вийшов на ударну позицію, але пробив трохи повз ворота.

Перший тайм завершено! Шахтар перемагає суперника після перших 45 хвилин.

45' ГООООООООЛ! Шахтар подвоює рахунок! Манданда вгадав напрямок удару, але від його руки м'яч залетів у ворота.

44' Пенальті у ворота Ренна! Угочукву ударив по нозі Коноплю, який намагався з ходу пробити по воротах.

43' Буріжо занадто активно висловлював недовольство арбітру. Жовта картка французу.

41' Степаненко отримав жовту картку за грубий фол.

40' Контролює Ренн м'яч, Шахтар не дає супернику підійти до власних воріт.

38' Степаненко наважився на дальній удар - вище воріт.

37' Судаков впав перед карним майданчиком, суддя не призначив штрафний.

36' Манданда вийшов з воріт і не дав Траоре пробити.

35' Трюффер подавав зі штрафного, але ніхто до м'яча не дістався.

34' Токо-Екамбі вийшов один на один після обрізки Бондаренка. Трубін урятував свою команду вигравши дуель з нападником Ренна!

33' Другим темпом пішла подача в карний майданчик "гірників". Трубін вийшов з воріт і забрав м'яч у руки.

32' Спенс заробив кутовий для Ренна.

30' На фланзі Конопля втратив м'яч, намагаючись подати з-поміж двох захисників.

29' Небезпечно пробивав Гуїрі, але захисники заблокували його удар.

28' Траоре пробивав з-за меж штрафного, вище воріт полетів м'яч.

27' Буріжо подавав, м'яч відскочив до Трюффера, який пробив повз ворота.

26' Бондаренко боровся зі Спенсом біля штрафного майданчика Шахтаря. Кутовий для Ренна.

25' Угочукву наступив на ногу Коноплі. Штраний для Шахтаря і усне попередження для гравця Ренна.

24' Гуїрі навішував з правого флангу. Удар головою виявився невдалим.

23' Спенс закидував на дальню стійку, Конопля грудьми скинув на кутовий.

22' Доку по флангу прорвався і прострілював у центр, захисники Шахтаря розрядили обстановку.

21' Траоре опинився на газоні після зіткнення з Омарі, арбітр знову не призначає штрафний.

20' Виконував стандарт Буріжо, Трубін парирував цей удар.

18' Небезпечний штрафний заробив Пейто у боротьбі з Бондарем.

16' Буріжо подавав з кутового, але захисники Шахтаря вибивають м'яч подалі.

15' Доку наважився на дальній удар - невдало.

13' Траоре впав перед карним майданчиком суперника. Свисток арбітра промовчав.

11' ГОООООООООООЛ! Шахтар виходить вперед! Втікли у контратаку гравці Шахтаря, Михайліченко пробивав по воротах, м'яч відлетів до Криськіва, який пробив у майже порожні ворота.

9' Екамбі пробивав з дальньої позиції. Вище воріт полетів м'яч.

7' Манданда невдало передачу на фланг виконав - аут для Шахтаря.

5' Контролюють "гірники" м'яч, але без особливого просування вперед.

3' Гуїрі намагався пробити по воротах. Оборонці Шахтаря вибили м'яч подалі.

2' Траоре небезпечно прострілював на Зубкова, але після завершення епізоду арбітр зафіксував офсайд.

Хвилина мовчання у пам'ять про жертв землетрусу в Туреччині та Сирії.

Лунає гімн Ліги Європи.

Команди виходять на поле!

Стартові склади команд:

Шахтар: Трубін – Конопля, Бондар, Матвієнко, Михайліченко – Степаненко, Бондаренко – Зубков, Криськів, Судаков – Траоре

Ренн: Манданда – Спенс, Амарі, Белосян, Трюффер – Доку, Буріжо, Угочукву, Екамбі – Гуїрі, Колімуендо

Донецький Шахтар зіграє з Ренном у першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи.

Матч відбудеться у четвер, 16 лютого, на стадіоні Війська Польського у Варшаві. Початок о 19:45 за київським часом.

Чемпіон проведе для вас текстовий онлайн поєдинку в цій новині.