Боруссія Дортмунд - Челсі - Ліга чемпіонів 1:0. Як це було

— 15 лютого 2023, 23:55

Матч завершено! Боруссія мінімально переграє Челсі вдома.

90' Пробивав Фернандес з-за меж штрафного. Кобель забрав м'яч у руки.

90' Також за минулий епізод "гірчичник" отримав Рюерсон.

90' Жовті картки арбітр виписав Маунту та Зюле.

89' Сутичка між гравцями і тренерськими штабами команд. Арбітр призупинив гру.

87' Кукурелья грубо збив суперника в чужому карному майданчику. Штрафний для "джмелів".

85' Фелікс заробив штрафний. Озждан підштовхнув португальця.

83' Фелікс пробивав по воротах, Кобель забрав м'яч у руки.

82' Модест отримав м'яч у штрафному майданчику, але пробити йому не дав Джеймс.

80' Маунт заробив штрафний, незадоволені таким рішенням гравці Боруссії.

79' Заміна в складі Боруссії: замість Адеємі на поле вийшов Байно-Гіттенс.

78' Адеємі тепер отримав жовту картку за грубу гру.

77' Неймовірний момент у Челсі! Кулібалі потужно пробивав по воротах, Кобель парирував удар невпевнено, але його підстрахував Джан і вибив м'яч з лінії.

75' Джеймс опинився у положені поза грою.

73' Заміна у складі господарів: Рюерсон вийшов на поле замість Вольфа.

72' Зієш отримав жовту картку за грубу гру.

71' Подвійна заміна від Грема Поттера: замість Чілвелла та Мудрика на поле вийшли Кукурелья та Маунт.

70' Мудрик невдало обробив м'яч і лише аут заробив.

69' Брандт невдале переведення на правий фланг зробив. Аут для Челсі.

67' Заміна в складі Боруссії: замість Алле гру продовжить Модест.

65' Вольф на газоні опинився. Арбітр призупинив поєдинок.

64' ГОООООООООООЛ! Боруссія Дортмунд виходить вперед! Після контратаки втік Адеємі від Фернандеса, обіграв Кепу і забив у порожні ворота.

63' Джеймс пробивав після скидки Зієша, Кобель рятує свою команду.

62' Фернандес з ходу пробивав по воротах, повз ворота пройшов м'яч.

61' Фелікс подавав з кутового, Кобель кулаками вибиває м'яч подалі.

59' По черзі команди контролюють м'яч, трохи сповільнився темп гри.

57' Джан пробивав по воротах - невлучно.

56' Чергове порушення правил, на цей раз Чілвелла збивають.

55' Джеймс небезпечно пробивав зі стандарту. Кобель потягнув цей удар.

53' Джеймс заробив небезпечний штрафний удар. Джан отримав жовту картку за фол проти англійця.

51' Кілька ударів завдавали гравці Челсі, але господарі все заблокували.

50' Мудрик намагався обійти Брандта на дриблінгу, але втратив м'яч.

49' Беллінгем грубо зіграв проти Чілвелла, жовта картка для капітана Боруссії.

48' Фелікс подавав з кутового, Кобель вийшов з воріт у кулаком вибив м'яч подалі.

47' Не відбулося по перерві змін у складах команд.

Перший тайм завершено! Нулі на табло!

45' Зієш опинився на газоні, медики надають йому допомогу за межами поля.

43' Вольф потужно пробивав у дотик - повз ворота.

42' Фол в атаці фіксує арбітр з боку гравців Челсі.

41' Мудрик змістився у центр і пробивав по воротах, від захисника м'яч пішов на кутовий.

40' Контролюють "сині" м'яч, затяжна позиційна атака.

38' Фелікс пішов від захисника і пробивав по воротах - м'яч влучив у поперечину.

37' Адеємі навішував на Алле, однак Кепа вчасно вийшов з воріт і забрав м'яч у руки.

35' Алле прийняв м'яч у штрафному майданчику, але Сілва швидко зреагував і не дав івуарійцю пробити.

34' Адеємі знайшов момент для удару, трохи вище воріт пролетів снаряд.

33' Вольф прострілював і зміг заробити кутовий.

31' Зієш скинув під удар Феліксу, однак португалець пробив вище воріт.

30' Після відскоку Фернандес виконував закидання на Кулібалі, але сенегалець опинився в офсайді.

29' Геррейро збив суперника на фланзі. Штрафний для лондонців.

28' Гаверц отримав незручну передачу і м'яч влучив йому в руку.

27' Брандт відпасував Алле, який відірвався від захисника, але трохи повз ворота пробив івуарієць.

25' Адеємі опинився на ударній позиції в штрафному майданчику і намагався пробивати по воротах. Сілва заблокував цей постріл.

23' Адеємі увірвався у штрафний майданчик і шукав Алле пасом, захисники Челсі перехопили м'яч.

21' Кепа забрав м'яч у руки після подачі з кутового від Брандта.

20' Мудрик помилився у центрі поля. Боруссія продовжує свою позиційну атаку.

18' Увірвався у штрафйний майданчик Вольф, але пробити по воротах йому завадив Сілва.

16' Залетів м'яч у ворота, однак Сілва собі рукою допоміг за що отримав жовту картку.

15' Мудрик на фланзі заробив штрафний. Алле допомагав собі руками в боротьбі з українцем.

13' Брантд тепер виконував навіс, але тепер Кулібалі виніс м'яч подалі від своїх воріт.

11' Фелікс подавав з корнера, Шлоттербек розрядив обстановку.

10' Мудрик шукав передачею Фелікса. Захисник зміг перевести м'яч на кутовий.

9' Джеймс наступив на ногу Адеємі, фол зафіксував арбітр і англійцю

7' Мудрик виконував подачу в напрямку Гавцера, однак Зюле вибив головою м'яч подалі.

5' Гаверц у центрі поля збив суперника, штрафний на користь господарів.

3' Гаверц вибігав на ворота суперника після обрізки захисника, однак Кобель вийшов з воріт і забрав м'яч у руки.

2' Втікали у контратаку гравці Челсі, але трохи заслабко пасував Фелікс на Мудрика і той не зміг піти від суперника на швидкості.

Хвилина мовчання у пам'ять про жертв землетрусу в Туреччині та Сирії.

Лунає гімн Ліги чемпіонів!

Команди виходять на поле!

Стартові склади команд

Боруссія Д: Кобель – Вольф, Зюле, Шлоттербек, Геррейро – Джан – Брандт, Беллінгем, Озджан, Адеємі – Алле.

Запасні: Маєр, Рейна, Дауд, Ройс, Хуммельс, Модест, Мален, Меньє, Рюерсон, Роте, Байно-Гіттенс, Кулібалі.

Челсі: Кепа – Джеймс, Сілва, Кулібалі, Чілвел – Енцо, Лофтус-Чік – Зієш, Фелікс, Мудрик – Гаверц.

Боруссія Дортмунд зіграє з Челсі Михайла Мудрика у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Поєдинок відбудеться 15 лютого на Зігналь Ідуна Парк. Початок о 22:00 за київським часом.

Чемпіон проведе для вас текстову онлайн-трансляцію в цій новині.