ПСЖ - Баварія 0:1. Як це було

— 14 лютого 2023, 23:54

Матч завершено! Баварія мінімально перемагає ПСЖ у першому матчі плей-оф 1/8 фіналу ЛЧ.

90' Кімміх низом прострілював, але м'яч прийшов у руки Доннаруммі.

90' Кімпембе збив Гравенберха. Штрафний для Баварії і трохи часу для мюнхенців.

90' Червона картка для Павара за грубий фол проти Мессі біля лінії штрафного майданчика. Друга жовта для француза.

90' 4 хвилини додав арбітр до основного часу.

90' Ще одна зміна в складі Баварії: Станішич вийшов на поле замість Сане.

89' Девіс проривався по флангу, але порушив правила в атаці в боротьбі з Рамосом.

88' Заміна в складі Баварії: замість Мусіали на поле вийшов Гравенберх.

87' Неймар вдарив Кімміха ззаду по ногах. Штрафний удар для мюнхенців і жовта для бразильця.

86' Вітінья пробивав небезпечно, але Зоммер добре вибрав позицію і забрав м'яч у руки.

85' Пішла подача з корнеру, Маркіньйос порушив правила у верховій боротьбі.

84' Мессі небезпечно пробивав по воротах, Зоммер перевів м'яч на кутовий.

83' Гол скасовано! Офсайд у Мендеша зафіксовано.

82' ГООООООЛ! ПСЖ зрівнює рахунок! Мбаппе замкнув простріл Мендеша.

81' Мюллер пробивав по воротах після контратаки - вище воріт.

80' Мендеш проривався у штрафний майданчик, але його передача до Неймара не дійшла.

79' Також заміна від Гальтьє: Вітінья змінив Данілу.

78' Заміна в складі Баварії: замість Шупо-Мотінга та Комана на поле вийшли Мюллер та Гнабрі.

77' Маркіньйос головою пробивав після корнера, але м'яч у руки Зоммеру прийшов.

76' Мбаппе увірвався у штрафний майданчик і прострілював на Мессі. Де Лігт грудьми вибив м'яч на кутовий.

74' Мбаппе вийшов один на один, але Зоммер виграв цю дуель. Неймар на добивані пробивав - Зоммер потягнув і цей удар. Добивання Кіліана вже було з офсайду.

73' Збили Девіса у штрафному майданчику, свисток арбітра мовчить.

71' Рамос у центрі поля збив Мусіали.

69' Кімпембе зірвав контратаку Баварії. Жовта картка для французького захисника.

67' Мбаппе опинився в офсайді.

65' Коман подавав на Павара, однак француз пробив повз ворота.

64' Небезпечна подача з кутового, Доннарумма потягнув удар Павара.

63' Шопо-Мотінг у дотик наносив удар після прориву від Мусіали. Доннарумма зміг перевести м'яч в стійку.

62' Шопо-Мотінг пробивав ножицями після подачі, Доннарумма рятує свою команду.

61' Кімміх пробивав з дальньої дистанції, дуже не точно.

59' На Мбаппе пішла передача, однак Де Лігт у підкаті вибив м'яч в аут.

57' Подвійна заміна в складі ПСЖ: замість Солера та Заїра-Емері на поле вийшли Мбаппе і Руїс.

55' Неймар пробивав з-за меж штрафного майданчику, але Зоммер без проблем парирував удар.

53' ГОООООООЛ! Баварія виходить вперед! Коман з льоту пробивав низом, Доннарумма не дотягнувся до м'яча. Француз не святкує гол у ворота своєї колишньої команди.

51' Перейра зіткнувся із Зоммером у верховій боротьбі. Португальцю надають допомогу медики.

50' Неймар боровся з Упамекано в штрафному майданчику і заробив кутовий для своєї команди.

48' Також зміна від Нагельсмана: Альфонсо Девіс змінив Жоау Канселу.

47' Заміна в складі ПСЖ: замість Хакімі на поле вийшов Кімпембе.

Перший тайм завершено! Нулі на табло!

45' Мессі пробивав, але влучив у стійку.

45' Де Лігт збив Мессі біля карного майданчика. Небезпечний стандарт.

43' Кімміх небезпечно пробивав. Доннарумма зміг парирувати цей удар.

42' Неймара виводили один на один, але Зоммер встиг вийти з воріт і вибити м'яч подалі. Після завершення епізоду арбітр підняв прапорець.

40' На ближню стійку пішов навіс, Перейра вибиває м'яч подалі.

38' Коман виконував подачу на Горецку, Леон зміг заробити кутовий у боротьбі з Рамосом.

36' Активно пресингують парижани наприкінці першого тайму, Баварія опустилася в оборону.

34' Мессі кількох гравців пройшов на дриблінгу, однак у підкаті вдалося його зупинити Де Лігту.

32' Мессі опинився з м'ячем на фланзі, однак Кімміх зміг обікрасти аргентинця.

30' Шупо-Мотінг головою пробивав по воротах, трохи не влучно.

29' Кіміх пробивав по воротах, від голови захисника м'яч пішов на кутовий.

28' Пішла подача зі штрафного, відбилися парижани, а удар Комана на добиванні пішов вище воріт.

26' Мусіала боровся з Рамосом у штрафному майданчику і німець заробив кутовий удар.

25' Коман після скидки пробивав з льоту, м'яч було заблоковано і пішов у руки Доннаруммі.

23' Пішла подача зі стандарту, однак Доннарумма кулаком вибив м'яч подалі.

22' Тепер Неймар фолить і вказує судді, що в епізоді раніше суддя не зафіксував штрафний удар.

21' Неймар залишаться на газоні, гру призупинено.

20' Неймара збили біля штрафного майданчика Баварії, однак свисток арбітра промовчав.

18' Де Лігт збив Заїра-Емрі в центрі поля. Фол фіксує арбітр.

16' Заволодів ПСЖ м'ячем і поступово намагаються підопічні Галтьє розвивати свою позиційну атаку.

14' Мессі вривався у штрафний майданчик, але захисники перехопили м'яч.

12' Мусіала помилився у дриблінгу і втратив м'я у боротьі з Перейрою.

11' Канселу виконував навіс у штрафний майданчик господарів, Доннарумма виходить з воріт і забирає м'яч в руки.

9' Павар з льоту намагався пробити, однак дуже невдалим вийшов цей удар.

7' Парке де Пренс освистує гравців німецького клубу за досить довге тримання м'яча і повільне просування в атаку.

5' Солер втратив м'яч на фланзі, Баварія продовжує контроль м'яча.

4' Де Лігт збив Мессі в центрі поля, штрафний на користь ПСЖ.

3' Канселу виконував закидання на Шупо-Мотінго, але камерунець трохи не дістався до м'яча.

2' Шупо-Мотінг пробивав з-за меж штрафного, трохи повз ворота пройшов м'яч.

Хвилина мовчання на честь загиблих у Туреччині та Сирії від нещодавніх землетрусів.

Лунає гімн Ліги чемпіонів!

Команди виходять на поле!

Стартові склади команд:

ПСЖ: Доннарумма, Хакімі, Рамос, Маркіньос, Нуну Мендеш, Верратті, Данілу, Солер, Неймар, Мессі, Заїр-Емрі

Баварія: Зоммер, Павар, Упамекано, Де Лігт, Канселу, Кімміх, Горецка, Мусіала, Сане, Коман, Шупо-Мотінг

ПСЖ прийматиме Баварію в межах першого матчу 1/8 плей-оф Ліги чемпіонів.

Поєдинок відбудеться 14 лютого на Парк де Пренс. Початок о 22:00 за київським часом.

Чемпіон проведе для вас текстову онлайн-трансляцію в цій новині.

При підтримці спецпроекту iGaming Champion БК.