Олександрія здобула першу перемогу з Ротанем

Віктор Слюсаренко — 28 січня 2023, 21:55

Олександрія на турецькому зборі у контрольному матчі здолала команду з Алжира Кабілія.

На 44-ій хвилині Олег Кожушко скористався помилкою голкіпера суперника й забив єдиний гол у матчі.

Відзначимо, що це був другий спаринг Олександрії під керівництвом нового тренерського штабу. Взимку команду очолив Руслан Ротань. У першому контрольному матчі містяни поступилися Балкані - 2:5.

Контрольний матч
28 січня

Олександрія - Кабілія 1:0 (1:0)

Гол: 1:0 - 44 Кожушко

Склад Олександрії

1 тайм: 1 Валентин Горох, 2 Олександр Мельник, 6 Кирило Дришлюк, 10 Максим Третьяков, 14 Максим Дячук, 15 Вікентій Волошин, 17 Олег Кожушко, 21 Богдан Білошевський, 22 Данііл Скорко, 27 Олександр Демченко, 30 Юрій Копина

Запасні: 31 Микита Мінчев, 19 Єгор Гунічев, 91 Микола Михайленко

2 тайм: 79 Георгій Єрмаков, 4 Владислав Бабогло, 8 Артур Авагімян, 11 Денис Мірошніченко, 19 Єгор Гунічев, 29 Андрій Цуріков, 37 Сергій Рибалка, 66 Валерій Бондаренко, 73 Богдан Кобзар, 91 Микола Михайленко, 95 Еміль Мустафаєв

Запасні: 31 Микита Мінчев, 17 Олег Кожушко, 21 Богдан Білошевський, 22 Данііл Скорко