Понад 900 учасників подали заявку на відбір Вереса
![Понад 900 учасників подали заявку на відбір Вереса](https://static.champion.com.ua/champion/images/doc/b/a/36461/bacd6ad75a3b07f351ffc6d721a8bb6d.jpg?w=760&q=90)
Верес назвав кількість охочих спробувати свої сили у відкритому відборі до складу першої команди.
Про це повідомляє пресслужба рівненського клубу.
Фінальна кількість заявок - 921. Комунікація буде організована через спеціальний телеграм чат, куди будуть додані всі учасники. Нагадаємо, відбір стартує 15 січня й триватиме 4 дні.
Щодня частина гравців буде залишати перегляд. У підсумку, на останній день буде визначений один переможець, який приєднається до основної команди Вереса на зборах у Туреччині.