Головне

Ворскла зіграє з АІКом, Фегервар - з Габалою: розклад матчів кваліфікації Ліги конференцій

21.07.2022 09:39 895 0
Буде зіграно 47 матчів
Ворскла зіграє з АІКом, Фегервар - з Габалою: розклад матчів кваліфікації Ліги конференцій

Джерело - Чемпіон.

Сьогодні, 21 липня, відбудуться перші матчі другого кваліфікаційного етапу Ліги конференцій сезону 2022/23 років.

В єврокубках стартує полтавська Ворскла. Вона зіграє зі шведським АІКом. Початок матчу о 20:00.

Ліга конференцій 2022/23
2-й кваліфікаційний етап
Перший матч
21 липня

15:00. Кизилжар (Казахстан 0 Осієк (Хорватія)

17:00. Кайрат (Казахстан) - Кішварда (Угорщина)

17:00. Тобол (Казахстан) - Лінкольн Ред Імпс (Гібралтар)

17:00. Лієпая (Латвія) - Янг Бойз (Швейцарія)

18:00. Арарат-Вірменія (Вірменія) - Пайде (Естонія)

18:00. Валмієра (Латвія) - Шкендія (Північна Македонія)

18:30. Македонія ГП (Північна Македонія) - ЦСКА (Болгарія)

19:00. Зіра (Азербайджан) - Маккабі Тель-Авів (Ізраїль)

19:00. Копер (Словенія) - Вадуц (Ліхтенштейн)

19:00. КуПС (Фінляндія) - Мілсамі (Молдова)

19:00. Лех (Познань, Польща) - Динамо (Батумі, Грузія)

19:00. Молде (Норвегія) - Ельфсборг (Швеція)

19:00. Сабуртало (Грузія) - Стяуа (Румунія)

19:00. СІК (Фінляндія) - Ліллестрем (Норвегія)

19:30. Погонь (Польща) - Брондбю (Данія)

19:30. Ружомберок (Словаччина) - Рига (Латвія)

19:30. Судува (Литва) - Віборг (Данія)

20:00. Антверпен (Бельгія) - Дріта (Косово)

20:00. Б36 Торсхавн (Фарерські острови) - Тре Фіорі (Сан-Марино)

20:00. Базель (Швейцарія) - Крузейдерс (Північна Ірландія)

20:00. Ворскла (Україна) - АІК (Швеція)

20:00. Гзіра (Мальта) - Раднічкі (Сербія)

20:00. Левські (Болгарія) - ПАОК (Греція)

20:00. Фегервар (Угорщина) - Габала (Азербайджан)

20:00. Петрокуб (Молдова) - Лачі (Албанія)

20:00. Рапід (Австрія) - Лехія (Гданськ, Польща)

20:00. Сент-Джозефс (Гібралтар) - Славія (Чехія)

20:00. Спарта (Чехія) - Вікінг (Норвегія)

20:30. Аріс (Кіпр) - Нефтчі (Азербайджан) 

20:30. Хапоель (Ізраїль) - Динамо (Мінськ, Білорусь)

20:30. Клуж (Румунія) - Інтер (Андорра)

20:45. Башакшехір (Туреччина) - Нетанія (Ізраїль)

21:00. Аріс (Греція) - Гомель (Білорусь) 

21:00. Расінг (Люксембург) - Чукарічкі (Сербія)

21:00. Шепші (Румунія) - Олімпія (Словенія)

21:30. АЗ (Нідерланди) - Тузла (Боснія і Герцеговина)

21:30. Вележ (Боснія і Герцеговина) - Хамрун (Мальта)

21:30. Рієка (Хорватія) - Юргорден (Швеція) 

21:30. Спартак (Словаччина) - Ньютаун (Вельс)

21:45. Мотервелл (Шотландія) - Слайго (Ірландія)

21:45. Сент-Патрікс (Ірландія) - Мура (Словенія)

22:00. БАТЕ (Білорусь) - Коньяспор (Туреччина)

22:00. Влазнія (Албанія) - Університатя (Румунія)

22:00. Ракув (Польща) - Астана (Казахстан)

22:15. Брейдаблік (Ісландія) - Будучност (Чорногорія)

22:30. Вікінгур (Ісландія) - Нью Сейнтс (Вельс)

22:30. Гімарайнш (Португалія) - Пушкаш Академія (Угорщина)

Коментарі ()