Підопічні Петракова здобули другу перемогу на турнірі
11.06.2022 17:57 2466 0
Фото Getty Images

У матчі третього туру Ліги В Ліги націй збірна України перемогла Вірменію.

Перша половина зустрічі завершилася без забитих голів. Після перерви тиск на ворота вірменів збільшився. Найбільше ударів завдав Маліновський. І саме йому вдалося відкрити рахунок - з передачі Караваєва Руслан влучив у нижній кут воріт.

На 67-ій хвилині Забарний зрізав м’яч у власні ворота, але українців у карколомному стрибку врятував Пятов. А через 10 хвилин Караваєв подвоїв рахунок. А на 84-ій хвилині захисник збірної Вірменії помилився і Миколенко збільшив рахунок до 3:0.

Наступний свій матч підопічні Петракова проведуть 14 червня. Суперником буде збірна Ірландії. Початок матчу о 21:45.