Реал Луніна здолав Ліверпуль у фіналі Ліги чемпіонів

Українець увесь фінальний матч провів на лаві запасних
29.05.2022 00:32 4704 0

У фіналі Ліги чемпіонів сезону 2021/22 років англійський Ліверпуль протистояв іспанському Реалу.

Мадридський клуб святкував перемогу з рахунком 1:0. Єдиний гол забив Вінісіус Жуніор, який з передачі Вальверде відзначився на 59-ій хвилині зустрічі. Відзначимо, що наприкінці першого тайму арбітри після перегляду VAR відмінили забитий гол нападника Реала Бензема. В останній 10-тихвилині Салах міг зрівняти рахунок, але голкіпера суперника Куртуа потягнув два удари єгиптянина.

Український голкіпер Андрій Лунін увесь матч провів на лаві запасних Реала.