Динамо з боями поступилося Баварії у Лізі чемпіонів

Динамо забило перший гол у груповому етапі Ліги чемпіонів сезону 2021/22
23.11.2021 21:40 2762 0

Динамо у п'ятому турі групового раунду Ліги чемпіонів вдома поступилось Баварії.

Матч завершився з рахунком 2:1 на користь клубу з Мюнхена.

Баварія відрила рахунок у матчі ефектним ударом Роберта Левандовського на 14-й хвилині гри. Польський форвард прийняв м'яч у центрі штрафного й наважився на удар у падінні через себе - 0:1. Наприкінці першого тайму подвоїв перевагу німецького клубу Кінгслі Коман, який потужним ударом пробив ворота Бущана.

Динамо відквитало один гол всередині другої половини гри - Миколенко класно перевів м'яч на Циганкова той вивів сам на сам Гармаша, який пробив між ніг Ноєру - 1:2.