Гол Маліновського допоміг Аталанті розгромити Спецію. Результати матчів 13 туру Серії А

Українське дербі у Серії А завершилося на користь Аталанти
20.11.2021 23:45 1695 0

У 13-му турі італійської Серії А відбулися три матчі.

Аталанта впевнено переграла Спецію. Українець Руслан Маліновський вийшов на заміну на 60-ій хвилині. Маліновського наприкінці матчу відзначився забитим голом. Віктор Коваленко у складі Спеції вийшов з перших хвилин і був замінений на 64-ій хвилині.

В іншому матчі завдяки реалізованим двом пенальті Ювентус на виїзді переміг Лаціо.

Фіорентина та Мілан порадували результативним футболом, забивши сім голів. Фіалки вирвали перемогу з рахунком 4:3.

Чемпіонат Італії - Серія А
13 тур, 20 листопада

Аталанта - Спеція 5:2 (3:1)

Голи: 0:1 - 11 Нзола, 1:1 - 18 Пашалич, 2:1 - 38 Сапата (пен), 3:1 - 41 Пашалич, 4:1 - 83 Муріель, 5:1 - 89 Маліновський, 5:2 - 90+1 Нзола

Лаціо - Ювентус 0:2 (0:1)

Голи: 0:1 - 23 Бонуччі (пен), 0:2 - 83 Бонуччі (пен)

Фіорентина - Мілан 4:3 (2:0)

Голи: 1:0 - 15 Данкан, 2:0 - 45+1 Сапонара, 3:0 - 60 Влахович, 3:1 - 62 Ібрагімович, 3:2 - 67 Ібрагімович, 4:2 - 86 Влахович, 4:3 - 90+6 Венуті (авт)