Збірна України не здолала Боснію і Герцеговину у кваліфікації ЧС-2022

Українці втратили дуже важливі два очки
12.10.2021 23:34 5328 4

В європейському кваліфікаційному раунді відбору до чемпіонату світу-2022 з футболу збірна України приймала Боснію і Герцеговину.

На 15-ій хвилині матчу Ярмоленко на дальній стійку вміло замкнув передачу Циганкова. До перерви гості мали пару моментів, але, на щастя, їх не реалізували. На старті другого тайму зустрічі Тимчик з гострого кута не влучив у ворота гостей. У другому таймі українці віддали ініціативу супернику, який на 77-ій хвилині зміг зрівняти рахунок - Ахмедходжич поцілив у дальній нижній кут воріт Пятова. Матч завершився  внічию 1:1. Підопічні Петракова втратили дуже важливі два очки.