Головне

Петраков: Вітаю, забули перемогу, попереду Боснія

09.10.2021 22:09 1519 1
Фахівець прокоментував перемогу збірної України над Фінляндією
Петраков: Вітаю, забули перемогу, попереду Боснія

Наставник збірної України Олександр Петраков після перемоги у матчі відбору ЧС-2022 проти Фінляндії (2:1) вже розпочав думати про Боснію і Герцеговину.

Про це заявив сам фахівець.

"Я вже про Боснію думаю. Ця перемога нічого не буде коштувати, якщо не обіграємо Боснію. Вони сьогодні Казахстан обіграли, і я вже думаю тільки про наступного суперника. Склад? Вважаю, що це оптимальний зараз склад. Молоді поступово стукають - Корнієнко, Булеца. Коля Шапаренко молодець, добре відіграв. Молодці.

Звичайно, несподівано, що Ярмоленко забив з правої ноги. Він тягнув сьогодні, лідер команди. Всі молодці. Хлопцям подобається той футбол, який я хочу бачити, але цей футбол дуже витратний по енергії. Хлопці всю гру пресингували, всю гру бігали.

Підказки Ярмоленку? Я його просто підбадьорював, його по спині вдарили. Він сказав, мовляв, зіграю скільки зможу. Я його як сина підбадьорював: "Давай, Андрюша, тримайся". Зараз летимо додому, буду дивитися матч Боснії. Скажу хлопцям зараз: "Вітаю, забули перемогу, попереду Боснія", - сказав Петраков.

Коментарі ()