Де Дзербі: Серце і яйця не можна придбати на трансферному ринку

Наставник гірників прокоментував вихід своїх підопічних до групового етапу Ліги чемпіонів
26.08.2021 10:54 2420 0

У матчі із Шахтарем (2:2) у кваліфікації Ліги чемпіонів гравці здійснили дуже жорсткий пресинг.

Про це заявив головний тренер гірників Роберто Де Дзербі.

"Чи навмисно віддали м'яч Монако або суперник забрав його у нас? Ні, це не було нашим рішенням. Ми не хочемо залишати м'яч навіть у мадридського Реала. Проте якщо суперник гарний, тоді ми теж повинні грати на оборону. Перший тайм, звісно, був не таким, як ми очікували, але Монако - дуже міцна команда. Вони здійснили дуже жорсткий пресинг. У нас не було швидкості, силової швидкості, щоб грати 20, 30, 40 метрів. Показник такий: коли Фернандо й Мудрик увійшли до гри, матч геть змінився. Я не знаю, заслужили ми сьогодні чи ні, тому що Монако мав багато гольових шансів.

У Монако є технічні, фізичні, індивідуальні властивості. У нас інші фізичні характеристики, однак є техніка й індивідуальність також. Не у всіх швидкість, як у Фернандо, наприклад, який вийшов на заміну, проте в нас є те, чого немає в інших командах, - серце і яйця. І коли є серце і яйця, можна все робити. Сьогодні не було такого матчу, що я бачив у своїй голові, однак я дуже гордий, тому що в перерві я бачив їх трохи дивними. Ми мали труднощі тієї миті. А потім серце і яйця анулювали різницю, що була в першому таймі. А серце і яйця не можна придбати на трансферному ринку", - сказав Де Дзербі.