Ворскла втратила перемогу над КуПСом у кваліфікації Ліги конференцій

Полтавська команда з нічиї стартувала в єврокубках
22.07.2021 20:52 2938 1

У першому чвертьфінальному матчі кваліфікації Ліги конференцій полтавська Ворскла на виїзді протистояла фінській команді КуПС.

Полтавська команда пропустила швидкий гол, автором якого став Удо. До перерви матчу Ворскла завдяки Кане змогла зрівняти рахунок. На 56-ій хвилині матчу Тілль реалізував пенальті та вивів українську команду вперед. Наприкінці матчу Удо мав чудовий шанс зрівняти рахунок, але його удар потягнув голкіпер Ворскли Різник. А у компенсовані хвилини матчу фіни зрівняли рахунок - 2:2. Гол забили на шостій компенсованій хвилині матчу, при тому, що арбітр до матчу компенсував лише чотири хвилини...