Збірна Данії програла Фінляндії на Євро-2020

Цей матч запам'ятається епізодом за участі Еріксена
12.06.2021 22:29 3255 0

Сьогодні, 12 червня, у матчі першому туру групи В чемпіонату Європи з футболу збірна Данія зустрічалася з Фінляндією.

Перший тайм матчу не порадував забитими голами. На 60-у хвилину матчу була статистика по ударах - 18:0 на користь Данії. Але на цій хвилині рахунок відкрили фіни. Через 14 хвилин данці могли відігратися, але Гойб’єрг не реалізував пенальті. Збірна Фінляндії здобула дебютну перемогу на чемпіонатах Євро.

Цей матч, перш за все, запам'ятався неприємним епізодом, який стався на 43-ій хвилині. Свідомість втратив півзахисник данської команди Крістіан Еріксен. Лікарі провели реанімацію хавбека прямо на футбольному полі. Еріксену знадобився масаж серця. Гравця відвезли до госпіталю.