Гасла Слава Україні та Героям Слава стали офіційними футбольними символами України | Футбол | Champion.com.ua
Букмекер Бонус Лінк
1
$100 На сайт
2 3000 На сайт
3 1500 На сайт

 

Гасла Слава Україні та Героям Слава стали офіційними футбольними символами України

11.06.2021 11:51 2241 0
Рішення підтримали 45 членів виконкому УАФ
Гасла Слава Україні та Героям Слава стали офіційними футбольними символами України

Джерело - Чемпіон.

Виконком української асоціації футболу затвердив гасла Слава Україні і Героям Слава, як офіційні футбольні символи України.

Про це розповів президент УАФ Андрій Павелко.

"Виконком УАФ одноголосно — 45 членів "за" — підтримав мою пропозицію і затвердив футбольні символи України. Відтепер, разом з малим гербом УАФ у вигляді Тризубу з написом "Ukraine", на всіх офіційних заходах УАФ, заходах за участю представників УАФ на міжнародній арені і в матчах національних збірних зможе використовуватися великий герб — карта України з Тризубом в центрі. 

Також Виконком затвердив офіційний футбольний статус гасел "Слава Україні!" і "Героям слава!", які вже багато років є привітанням для мільйонів наших вболівальників в рідній країні, і по всьому світу. На всіх матчах наших збірних! Унікальний національний футбольний код, який містять в собі ці атрибути, об’єднав усіх українців, з різних регіонів України і наших земляків з різних країн і континентів. Ми зобов’язані і маємо за честь оберігати його і наповнювати новою силою єднання! Вітаю всю футбольну Україну з цим історичним рішенням! 

Слава Україні!  ГЕРОЯМ СЛАВА!", - розповів Павелко.

Коментарі ()