Олімпік у більшості переміг Зорю у перенесеному матчі УПЛ

На хід гри вплинуло вилучення голкіпера Зорі
28.04.2021 18:53 2050 0

У перенесеному матчі 10-го туру української Прем’єр-Ліги донецький Олімпік зустрічався з луганською Зорею.

У середині першого тайму матчу Громов забив гол, але після перегляду VAR взяття воріт було скасовано. А через 9 хвилин знову арбітри дивилися VAR. І цього разу рішення було на користь Олімпіка - голкіпер Зорі Васіль отримав червону картку. У другому таймі матчу донецька команда, граючи у більшості, забила два голи. У компенсовані хвилини зустрічі Зоря один гол відіграла. Олімпік переміг з рахунком 2:1. Це перша перемога команди під керівництвом Калитвинцева.