Збірна України не пройшла Північну Ірландію у плей-оф кваліфікації Євро-2022

Українки не зіграють на Євро-2022
13.04.2021 23:39 3077 0

Сьогодні, 13 квітня, відбувся матч-відповідь кваліфікаційного турніру чемпіонату Європи 2022 року з футболу серед жінок Північна Ірландія - Україна.

Українки у першому матчі вдома зазнали поразки з рахунком 1:2. То ж сьогодні у Белфасті мали відігравати відставання, але, на жаль, не вдалося. Після сухого першого тайму матчу українки на 56-ій хвилині матчу пропустили гол, автором якого стала Каллаген. На 88-ій хвилині матчу українки залишилися у меншості. А у компенсовані хвилини зустрічі господарки забили другий гол. За сумою двох матчів українки поступилися з рахунком 1:4.