Динамо у більшості розгромило Минай у 17 турі УПЛ

З 54-ої хвилини матчу Минай грав у меншості
07.03.2021 15:53 9201 0

У матчі 17-го туру УПЛ київське Динамо переграло Минай.

У першому таймі матчу кілька напівмоментів створили кияни. В одному епізоді м’яч влучив у руку Пиняшко у штрафному майданчику Минаю, але арбітр Монзуль не призначила пенальті. Був перегляд VAR. Катерині Монзуль підказали не призначати пенальті. Відзначимо, що арбітр VAR на цьому матчі Денис Шурман. Наприкінці тайму Буяльський поцілив у каркас воріт суперника.

На 52-ій хвилині матчу Сидорчук відкрив рахунок. Через дві хвилини Сидорчук виходив один на один з голкіпером суперника, але Малепе ззаду його збив, за що отримав червону картку. Зі штрафного Де Пена подвоїв рахунок у матчі. На 89-ій хвилині матчу після перегляду VAR було призначено пенальті у ворота гостей. Бєсєдін ударом з точки не зміг переграти Поповича, але Монзуль попросила перебити пенальті. Родрігес краще виконав пенальті - 3:0.