Зоря вирвала перемогу у Шахтаря у 16 турі УПЛ

Матч завершився голом Зорі
28.02.2021 18:57 5799 1

У матчі 16-го туру української Прем’єр-Ліги донецький Шахтар зустрічався з луганською Зорею.

Матч був зіграний за рівної гри. Зоря дала гідний бій чемпіону. У першому таймі матчу Патрік запамятався грубим порушенням, яке мало завершитися вилученням гравця гірників, але у тому епізоді Монзуль не показала порушнику навіть жовту картку. А от на 80-ій хвилині матчу Монзуль переглянула VAR та вилучила гравця Зорі Жуніора.

Матч завершився з рахунком 1:0 на користь Зоря. У компенсовані хвилини матчу у контратаці Іванісеня забив переможний гол.