Боруссія знищила Шахтар у Лізі чемпіонів

Боруссія із 5 очками очолила групу В у Лізі чемпіонів
03.11.2020 21:43 3167 2

Шахтар у 3 турі Ліги чемпіонів вдома поступився Боруссії Менхенгладбах.

Матч завершився з рахунком 6:0 на користь німецької команди.

Гості відкрили рахунок вже на 8-й хвилині, коли Плеа використав передачу з флангу та відправив м'яч у дальній кут воріт Трубіна. Менш ніж за 10 хвилин Боруссія подвоїла перевагу – Бондар підставив ногу під удар Крамера і м'яч рикошетом полетів у протихід голкіперу Шахтаря.

На 26-й хвилині Плеа потужним ударом із-за меж штрафної оформив дубль, а наприкінці тайму Бенсебаїні забив четвертий гол у ворота "гірників"

У другій половині гри Штіндль зробив рахунок 5:0, а Плеа на 79-й хвилині оформив хет-трик.

Ліга чемпіонів - Груповий етап
3 тур, Група В
03 листопада

Шахтар – Боруссія М 0:6 (0:4)

Голи: 0:1 – 8 Плеа, 0:2 – 17 Бондар (автогол), 0:3 – 26 Плеа, 0:4 – 44 Бенсабаїні, 0:5 – 65 Штіндль, 0:6 – 79 Плеа

Шахтар: Анатолій Трубін, Віктор Корнієнко, Давид Хочолава, Валерій Бондар, Додо, Маркос Антоніо (Алан Патрік, 46), Майкон (Тарас Степаненко, 69), Манор Соломон, Ромеро Марлос (Віктор Коваленко, 46), Тете, Тайсон (Жуніор Мораес, 46)

Боруссія М: Ян Соммер, Маттіас Гінтер, Штефан Ляйнер (Міхаель Ланг, 82), Рамі Бенсебаіні, Ніко Ельведі (Тоні Янчке, 87), Флоріан Нойхаус, Крістоф Крамер, Ларс Штіндль (Ханнес Вольф, 69), Йонас Хофман (Валентино Лазаро, 75), Маркус Тюрам, Алассан Плеа (Ібраїма Траоре, 87)

Попередження: Хочолава 46, Соломон 63 - Ланг 89