Збірна Іспанії знищила Україну в Лізі націй

Серхіо Рамос оформив дубль
06.09.2020 23:34 7168 0

Сьогодні, 6 вересня, збірна України у другому поєдинку Ліги Націй 2020/21 на виїзді зустрічалася з Іспанією.

Матч невдало розпочався для українців, вже на 2-й хвилині Ансу Фаті заробив пенальті, яке реалізував Серхіо Рамос. Пятов дотягнувся до м'яча, але від руки воротаря снаряд залетів у ворота.

Актуально: Іспанія - Україна 3:0.Відео голів та огляд матчу

На 29-й хвилині капітан збірної Іспанії оформив дубль, Рамос виграв верхову боротьбу у Кривцова, головою відправивши м'яч в дальній кут. Через три хвилини рахунок 3:0 зробив Ансу Фаті, який класним ударом відправив м'яч у ворота.

У другому таймі ще один гол у ворота збірної України забив Ферран Торрес.

У підсумку Іспанія здобула впевнену перемогу з рахунком 4:0.