Шахтар розгромив Вольфсбург і вийшов до 1/4 фіналу Ліги Європи

Голи Мораеса і Соломона принесли перемогу гірникам
05.08.2020 21:50 6363 0

У Києві відбувся другий матч 1/8 фіналу Ліги Європи Шахтар - Вольфсбург.

У першому таймі матчу гірники мали кілька можливостей, щоб відкрити рахунок. Удар Матвієнка парирував голкіпер суперника, Марлос поцілив у стійку воріт. Після перерви Мораес, Тайсон і Марлос були на вістрі атаки - у цих епізодах гостей врятував голкіпер Кастельс. А на 60-ій хвилині Кривцов привіз небезпечний штрафний - Пятов парирував потужний удар Арнольда.

А на 65-ій хвилині матчу було призначено пенальті, яке після перегляду VAR призначили штрафний удар. Але от Хочолава отримав червону картку. Пятов парирував удар Брекала. А через дві хвилини склади вирівнялися - Брукс отримав друге попередження. А наприкінці матчу Мораес забив гол у ворота гостей. А через дві хвилини з передачі Коноплянки відзначився Соломон. Далі ще один гол від Мораеса влетів у ворота Вольфсбурга - 3:0.

У першому матчі, нагадаємо, Шахтар на виїзді переграв німецький клуб - 2:1. То ж за сумою двох матчів до 1/4 фіналу змагань вийшов донецький Шахтар.

11 серпня Шахтар зіграє з переможцем пари Базель - Айнтрахт. Нагадаємо, У першому матчі Базель переграв Айнтрахт - 3:0.

Ліга Європи
1/8 фіналу
Другий матч, 5 серпня

Шахтар - Вольфсбург 3:0 (0:0)

Голи: 1:0 - 89 Мораес, 2:0 - 90+1 Соломон, 3:0 - 90+2 Мораес

Шахтар: П'ятов, Додо, Кривцов, Хочолава, Матвієнко, Маркос Антоніо (Коваленко 74), Степаненко, Марлос (Соломон 77), Алан Патрік, Тайсон (Коноплянка 86), Мораєс.

Вольфсбург: Кастельс, Брукс, Понграчіч, Тіссеран, Руссійон (Клаус 83), Арнольд, Шлагер, Брекало (Гілавогі 76), Гінчек (Мармош 62), Вегорст, Жоао Віктор.

Попередження: Кривцов 60 - Брукс 57, Брукс 70, Шлагер 72, Арнольд 87

Вилучення: Хочолава 68 (позбавлення суперника можливості забити гол) - Брукс 57, Брукс 70 (друга жовта)

Раніше, Маріуполь продовжив оренду нападника Шахтаря.