Реал впевнено здолав Алавес у 35 турі Ла-Ліги

11.07.2020 08:22 3248 0

У заключному матчі 35-го туру Ла-Ліги мадридський Реал переграв Алавес.

У господарів були серйозні кадрові проблеми в захисній лінії. Дискваліфіковані на матч Рамос і Карвахаль. Також нещодавно стало відомо про травму Марсело.

Гості могли забивати вже спочатку матчу: Хоселу влучив у поперечину. Далі перевага на полі була у Реала. Ще до середини першого тайму Бензема реалізував черговий пенальті після карантину. Алавес зробив спробу відігратися, але на перерву команди пішли з рахунком 1:0 на користь господарів.

Спочатку другого тайму Асенсіо подвоїв перевагу своєї команди. Після цього "вершкові" спокійно довели поєдинок до переможного рахунку. Гості мали декілька моментів, але втілити їх хоча б в гол престижу не встигли.

Реал знову відірвався від Барселони на 4 очки. Алавес, програвши в 6 останніх іграх залишається в небезпечній близькості від зони вильоту.