Зоря переграла Колос у 14 турі УПЛ

10.11.2019 16:01 1623 0

У матчі 14-го туру чемпіонату України Зоря на своєму полі перемогла Колос (2:0).

Перший гол в грі на 31-й хвилині забив Владлен Юрченко, який реалізував пенальті.

Колос догравав матч удев'ятьох - у другому таймі з поля було видалено Віталія Гавриша та Євгена Морозка. Між двома вилученнями команда з Ковалівки втратила шикарний шанс зрівняти рахунок - Олександр Волков не забив пенальті.

У компенсований час зняв всі питання про переможця матчу Владислав Кочергін, який забив другий м'яч.

Зоря не програє в чемпіонаті України протягом уже семи матчів. Команда Віктора Скрипника піднялася на друге місце, набравши 28 очок.

Колос же програв п'ятий матч в чемпіонаті поспіль. Команда Руслана Костишина з 14-ма очками розташувалася на восьмому місці.

У наступному турі Зоря зіграє з Олександрією на виїзді, Колос прийме Десну.