Збірна України у меншості перемогла збірну Португалії та пробилася на чемпіонат Європи

Підопічні Шевченка втримали переможний рахунок
14.10.2019 23:39 9314 0

У матчі 8 туру кваліфікації Євро-2020 з футболу збірна України приймала Португалію.

Збірна України відкрила рахунок на шостій хвилині матчу. Після подачі Марлоса з кутової позначки послідував удар по воротах гостей - голкіпер парирував удар Кривцова, але першим на добиванні був Яремчук - 1:0.

А на 27-ій хвилині зустрічі подвоїв рахунок Ярмоленко, який результативно замкнув передачу Миколенка. Це сталося на 27-ій хвилині матчу. До перерви гості мали пару моментів, але надійну гру продемонстрував голкіпер збірної України Пятов.

На другий тайм матчу португальці вийшли налаштованими зіграти гандикап. На 52-ій хвилині матчу Пятов парирував підступний удар Роналду. У середині тайму Фернандеш з близької відстані пробив вище воріт. А на 72-ій хвилині у суперечливій ситуації після певної паузи арбітр призначив пенальті і показав друге попередження Степаненку. Збірна України залишилася у меншості, а Роналду скоротив відставання у рахунку до мінімуму.

Підопічні Шевченка, граючи у меншості, зуміли втримати переможний рахунок. Це дозволило достроково виграти групу В.